Powiększanie ust

Cena:
od 750
powiększanie ust

Powiększanie ust Warszawa

Podobno to właśnie usta jako pierwsze przyciągają wzrok rozmówcy, nic dziwnego ponieważ są jednym z narządów mowy oraz doskonale wyrażają emocje – radość, smutek czy złość. Od wieków uważane są za także symbol zmysłowości. Jednak nie wszystkich natura obdarzyła kształtnymi, wyrazistymi ustami, co więcej także z wiekiem niestety tracą na urodzie. Jeśli marzysz o pięknych, proporcjonalnych ustach idealnym będzie dla Ciebie zabieg ich powiększania. Wykonywany może być zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn bez względu na wiek. Ponadto, zabieg ten jest całkowicie bezpieczny i szybko pozwala osiągnąć oczekiwany kształt i wygląd ust.

Dzięki zabiegowi powiększania ust w łatwy sposób możemy:

  • powiększyć usta nadając im odpowiednie proporcje,
  • wymodelować wargi w celu korekcji asymetrii,
  • uwydatnić czerwień wargową,
  • poprawić zarys konturu ust (w tym także podniesienie kącików ust), który zanika wraz z wiekiem,
  • polepszyć nawilżenie, kolor i poprawić jędrność ust, zapobiegając jednocześnie ich pierzchnięciu,
  • wygładzić zmarszczki wokół ust oraz zapobiec powstawaniu tzw. zmarszczek palacza
Opis zabiegu – powiększanie ust

Zabieg powiększania ust należy do mało inwazyjnych, prostych i szybkich zabiegów, które można wykonywać w przerwie na lunch. Ryzyko powikłań lub reakcji niepożądanych jest ograniczone do minimum. Zabieg ten nie wymaga specjalnych przygotowań ze strony pacjenta. Jedyne przeciwskazania to całkowite ograniczenie zażywania aspiryny i leków przeciwzapalnych najlepiej na około 3 dni przed zabiegiem. Dodatkowo w dniu zabiegu należy unikać intensywnego nagrzewania ciała (opalanie, sauna) oraz intensywnego wysiłku fizycznego. Bezpośrednio przed zabiegiem należy zmyć makijaż z ust.

Sam zabieg modelowania ust polega na wstrzykiwaniu przed lekarza preparatu kwasu hialuronowego w skórę właściwą przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły.

Czy zabieg jest bolesny?

Okolice ust są bardzo wrażliwe, dlatego naszym pacjentom w celu zapewnienia jak największego komfortu i minimalnego bólu zawsze proponujemy dwa sposoby znieczulenia – krem znieczulający nakładany ok. 40 minut przed zabiegiem lub znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne).

Po zabiegu

Po wykonanym zabiegu należy stosować się do zaleceń lekarza. Ponadto, przez kilka godzin powinno się unikać nadmiernej ekspresji w obrębie ust, jak również ich dotykania i masowania. Przez około 3 dni należy unikać nadmiernego narażenia na promienie słoneczne oraz ciepło (solarium, sauna). Wszystkie powyższe zalecenia mają na celu uzyskanie wymarzonego efektu.

Efekty

Efekty zabiegu zależą od wieku pacjenta oraz stosowania się do zaleceń lekarza po zabiegu. Efekty utrzymują się najczęściej od 6 do 12 miesięcy. Dodatkowym efektem stosowania kwasu hialuronowego jest poprawienie nawodnienia i ukrwienia warg, co nadaje ustom naturalnego i zdrowego wyglądu.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu powiększanie ust
  • kobiety w ciąży i karmiące piersią,
  • miejscowe problemy skórne – typu zapalnego i/lub infekcje, takie jak trądzik, opryszczka, itp.,
  • skłonności do powstawania blizn przerostowych (keloidów),
  • choroby układu immunologicznego, immunoterapia, nadwrażliwość na kwas hialuronowy.
Działania niepożądane

Po zastrzyku mogą pojawić się chwilowe reakcje zapalne takie jak obrzęk, zaczerwienienie czy rumień. Może również wystąpić krwiaczek lub niewielkie siniaczki. Wszystkie te objawy są krótkotrwałe i ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.

 


Nazwa zabiegu: Powiększanie ust
Zapisz się na zabieg

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Nazwa zabiegu

Treść wiadomości